Jdi na obsah Jdi na menu
 


Submise

11. 4. 2011

SUBMISE

Je velice dobré udělat si všechny submise(čili mise pro veřejnost) úplně před tím než začnete dělat mise, (některé nejdou třeba jako hasiči, protože jediná stanice je v Downtownu a tam na začátku nesmíte)protože vám přinesou nejenom peníze, ale i různé bonusy. Tak tady všechny jsou:

Policie: Musíte splnit 12 levelů domobrany, přičemž je nesmíte přerušit. Vždy musíte chytit hledané zločince za daný čas. Počet zločinců se liší podle toho, v jakém jste levelu.
Na tuto misi můžete použít policejní auta, náklaďáky SWAT, FBI auta, auta detektivů, tanky, Cheetah tajných agentů a vrtulník Hunter.
Všude kam jem dal smajlíka usměváčka je to pro policii dobrý dopravní prostředek pro submise. Tam kde mračí tak prostředek můžete taky použít, ale je horší.
odměna: nyní máte 150 štítu

policajt.jpg

 

 

 

 

 

Sanitka(ambulance): Opět vás čeká 12 úrovní a opět budou přibývat zranění. Nejhorší je, že se jich do sanitky se vejdou jenom tři lidi a má tendenci se převracet.
odměna: neomezený sprint(opravdu se hodí!)(sprint klávesa Shift)

ambu.jpg

 

 

 

 

 

Hasiči: Za hasiče budete samozřejmě hasit požáry, jak jinak. Musíte splnit 12 levelů bez přerušení a s každou další úrovní vám přibývají podpálené cíle.
Nejhorší na tom je, že nejenom přibívají více aut, ale i lidi utíkají z aut a hoří!
odměna: nyní už nemůžete uhořet

29-12-2005_19-37-47.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pizza:(motorka) V této misi si budete hrát na poslíčka a rozvážet pizzu na speciální motorce. Pizzu musíte dovézt k zákazníkovi, namířit pohled vlevo či vpravo klávesou 1 nebo3 a tlačítkem pro střelbu ji hodit. (buď Ctrl nebo levé tlačítko myši)On si ji chytí a odejde. Když vám dojdou pizzy musíte zpátky do obchodu pro další Čeká vás 10 úrovní.pizza.jpg 

 

 

 

 

 

Rifle range(střelnice): Předposlední úkol je na střelnici. Musíte se ve stanoveném čase strefovat do cílů a nezapomeňte šetřit municí. Musíte dosáhnout minimálně 45 bodů.
odměna: zlepšení přesnosti a účinnosti ve střelbě(odměnu nezaručuju, tohle vím z gta, ale mě to nevyšlo.)

stril.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taxi:Poslední úkol je v taxíku převézt rovných 100 cestujících a to bez jediného přerušení. Je to fuška, já jsem to sám ještě nedokázal: můj rekord byl 73. odměna: taxíky mají místo klaksonu tlačítko pro vysoký skok

taxi_completed.jpg

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

pro vrtullniky kod nevim

(daniel , 23. 7. 2014 11:16)

poraditemi kod na vrtullni :diky

 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 3
Celkem: 158374
Měsíc: 818
Den: 34