Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mise na šikovnost

1. 5. 2011

   Mise na šikovnostmise_na_sikovnost.jpg

 

 

 

 

 

 

1. PCJ Playground (na mapě fialově)

V tomto úkolu musíte s motorkou PCJ 600 posbírat v daném čase všechny checkpointy. Je to poměrně těžké, navíc některé z nich jsou na domech, proto budete muset hodně a hlavně rychle skákat. Tip: Vždy když jedete na schody si jenom malililinko přibrzděte, aby jste buď: nevyletěli z motorky nebo nepřeletěli check-point.

odměna: 100 USD

2. Trial by dirt (na mapě červeně)

Zde musíte s motorkou Sanchez projet dvě kola na bahnité trati. Netlačí vás čas ani nic jiného. Tip: Při každé zatáčce si znovu malililinko přibrzděte, aby jsteč nevyletěli z dráhy.

odměna: 100 USD

3. Test Track (na mapě oranžově)

Hned vedle motorky stojí jeep Rancher. Jedete s ním po té samé trati, opět dvě kola, ale v protisměru. Tip: Rancher je velké auto a zničí se mnohem dřív než Schendez. Buďte s ním opatrní, rád se klopí a i jediný převrácený ,, bebíčko´´ může způsobit výbuch.

odměna: 100 USD
 
4. Cone crazy (na mapě modře)

Asi nejhorší mise. Na jedné garáži máte připravené auto Stalion. Muíste posbírat všechny checkpointy, na každý máte 12 sekund. To by nebylo tak hrozné, kdybyste mohli porazit alespoň nějaký ten kužel, ale to nemůžete. Tip: Na ty kužele si dávajte opravdovího majzla.

odměna: 100 USD
 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen / 2018 >>

Statistiky

Online: 1
Celkem: 158376
Měsíc: 819
Den: 35